KONST / Litografier / Serigrafi 16217206
nr 1621 7206
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Serigrafi, "Sally", numrerad 73/150, Intyg Aina Åberg. Silkscreen. Silkscreen, bildmått: 47x38 cm, yttermått inklusive ram: 71x59 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:39:53
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg